Kniha návštěv

vzkaz pro ,,Medvíďata"

Datum: 02.02.2013 | Vložil: Medvědice

ahoj ,,Medvíďata",na konec února si připravte seznam nejoblíbenějších písniček z našeho zpěvníčku.....na konec února a březen chystáme schůzku s kytarou......

Deseeeeeeeeeet!!!!!!!!!!!!!

Datum: 24.10.2012 | Vložil: Bžna

Přeju vám - nám ... do dalších deseti let... hodně zážitků, výletů do krásné přírody, kamarádství, soutěží ... Všechny vás mám moc ráda!

Stopovačka Standy a Károlíny

Datum: 15.04.2012 | Vložil: Medvědice

Ahoj ,
chtěla bych moc moc poděkovat Standovi a Káje......stopovačka s pokladem byla úžasná.Jednotlivé části...prostě super..příprava a propracování úkolů úžasné a klíče,truhlice a poklad....no prostě bomba.....Jste vážně jedni z těch...ve kterých vidíme vyrůstající budoucí vedoucí oddílu.
Díky moc...bylo to úžasné...
Medvědi

spani v klubovně

Datum: 24.03.2012 | Vložil: Standa

ahoj ahoj spani v klubovně bylo super hlavně boj o kliče

Re: spani v klubovně

Datum: 15.04.2012 | Vložil: Medvedice

Ahoj Stando,je super,že se Vám tato schůzka tolik moc povedla...velký dík patří Ivě a Jendovi....prostě ta hra neměla chybu...ale také Vám...za to ,že jste o klíče tolik bojovali........
Prostě jsme si to všichni užili.......a to je fajn...

schůzka

Datum: 12.02.2012 | Vložil: Standa

Ahoj včerejší schůzka se mi moc líbila

Vánoce :)

Datum: 24.12.2011 | Vložil: Tereza

Všem Medvíďatům, Medvědům i ostatním "dospělákům" přeji šťastné a veselé Vánoce, hodně dárků pod stromečkem, hodně lásky a pohody i do nového roku 2012 :) A ať se Vám v příštím roce všechno daří :)

Brzda

Datum: 28.10.2011 | Vložil: Bžna, Hanz a kluci

Ahoj všichni, co jste sem v posledních měsících psali - sice stále na www něco dělám, ale do knihy návštěv jsem se podívala až teď...ostuda, co? K výpravě na Helfáči, na které jsme bohužel nebyli:(, je fajn, že počasí, zábava a prostě vše vyšlo! Co více říct než: Všude dobře dobře, v přírodě a s kamarády nejlíp!

Terko - moc hezky jsi to napsala, taková slova jsou pro nás vždy tím největším vyznamenáním a snad tedy naše snaha všem medvíďatům přinést ponaučení a zažít spoustu zábavy s kamarády, není marná. A určitě Terko na schůzku zavítat můžeš :) - stejně jako ostatní starší medvíďata - jak napsala Medvědice.

A poslední - k radosti Standika nad cenami :). Myslím, že ceny jste si za celoročním snažení jistě všichni zasloužili. Letos pro vás Medvědi připravili další zajímavou celoroční hru, takže budete mít spoustu příležitostí získat mnoho Medvěďáků ale jistě i zážitků a nových dovedností.

Na závěr všem přejeme pohodové podzimní dny

Velké díky všem a jedna omluva

Datum: 02.10.2011 | Vložil: Tereza

Přátelé, kamarádi! Tímto chci všem poděkovat za mnohé radosti, které mě s vámi potkaly, za společné zážitky, a za neopakovatelné chvíle na schůzkách, tábořeních a táborech. Děkuji všem, kteří se starají o to, že další a další "děcka" se mohou naučit to, co my před nimi, že si mohou užít stejnou porci zábavy. A pak je tu omluva všem, kterým jsem slíbila, že se někdy zajdu podívat na schůzky, bohužel mi stále nevychází čas, čím víc let, tím víc starostí, bohužel. A nakonec, chtěla jsem se zeptat Ivany, Bžny nebo kohokoli ze zde přítomných vedoucích, zdali bych vůbec někdy směla zavítat, neboť mi všichni velice scházíte. Vaše několikaletá známá, přítelkyně a kamarádka, v srdci navždy "medvídě" Tereza :) P.S.: Mám vás všechny moc ráda :)

Re: Velké díky všem a jedna omluva

Datum: 04.10.2011 | Vložil: Medvědice

Ahoj Terezko,
Tvá slova nás opravdu zahřála na srdci a bylo by krásné,kdyby na nás i ostatní ,,Medvíďata " vzpomínala v tomto duchu.Je to pro nás tou největší odměnou.Samozřejmě ...všem našim už skoro dospělým Medvíďatům" ....zůstávají dveře otevřeny ...a rádi Vás uvidíme na schůzce či akci.Jen dejte vědět včas,že se zúčastníte.Přeji mnoho krásných phodových dnů a chvil v životě ..po boku opravdových kamarádů.Brzy ahoj Medvědice

Záznamy: 1 - 10 ze 484
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek